Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intimtölcsér nem működik, mit...

Intimtölcsér nem működik, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Nagy lelkesen a tesómmal én is váltani szerettem volna intim tölcsérre. Fun cup intimtölcsért választottunk, mert abban a csomagban egy kicsi S-es és egy nagyobb tölcsér is van. A tesómnak azonnal sikerült felhelyeznie és bevált a nagyobbik, viszont én már három napja szenvedek, mert sehogy se sikerül jól felhelyezni. Próbáltam a kisebbet és nagyobbat is, aztán a kicsinél maradtam. Már minden videót megnéztem és elolvastam a témában amit találtam, de akármilyen irányból/oldalról helyezem fel, sosem pattan ki, nem keletkezik rendes vákuum és folyton szivárog, csurog ki oldalt a vér. Már tényleg tapogattam, lapogattam, forgattam, próbáltam felfelé is állítani, hátha az a probléma, hogy túl vízszintesen van. Tényleg már úgy érzem minden pózban próbáltam és nekem ez nem működik, pedig nagyon szeretném. Nem tudom lehet-e ahhoz köze, hogy a nőgyógyászom szerint, nagyon kicsike, az átlagosnál kisebb a méhem, meg az egész berendezés, a hüvelyem. Például a legkisebb tampont is csak azután tudtam elkezdeni használni, hogy elvesztettem a szüzességem, addig egyszerűen nem fért be, nem tudtam feltolni. Nagyon csalódott és tanácstalan vagyok, nem értem nekem miért nem jön össze. Vagy fogadjam el, hogy nekem még az S-es cup is túl nagy? Valaki jár hasonló cipőben vagy tudna segíteni? Kétségbe vagyok esve, mert nagyon szeretném ha működne. Nagyon erős a vérzésem, rengeteg kellemetlenséget okoz és jó lenne gond nélkül sportolni meg dolgozni és még szemetet sem termelnék. Én 28 vagyok, a tesóm 25 éves.

2019. okt. 8. 09:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Pacsi! :) nekem sem sikerült soha, de még a tampont sem. S mivel nekem is erős folyásom van, volt is már párszor hogy savaztak amiért ilyen meg olyan sok betétet használok el, de ha csak ez zavar, szerintem ne foglalkozz vele. Vagy van más indítékod is?
2019. okt. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!