Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után normális ez?

Figyelt kérdés
Ezen a héten lesz 3 hete, hogy (4 év folyamatos szedés után) abbahagytam a foggátlót. Azóta szinte megállás nélkül fáj az alhasam igen erőteljesen, bő folyás jelentkezik napi szinten. Lehet, hogy ez már peteérés? Érzékenyek a mellbimbók. Az alhasi fájdalom aggaszt a leginkább, nyomásra még jobban érzem a fájdalmat. Normális ez ilyenkor? Köszönöm a választ!
2019. okt. 8. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Abból a szempontból normális, hogy kva gyakori, azonnal (ne ebben a percben) nőgyógyászhoz!
2019. okt. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. De nem vágom, hogyha gyakori, akkor miért kellene rohannom a nőgyógyászhoz? :-O
2019. okt. 9. 19:29
 3/3 anonim válasza:
Én is hasonló tüneteket tapasztalok, 3 hete hagytam abba a fogamzásgátlót. Esetleg voltál orvosnál, mondott valami hasznosat? Mik voltak a tapasztalataid?
2020. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!