Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Ezek az eredmények mennyire rosszak, mit gondoltok (IR, Cukor)?

Sziasztok!

Cukor értékeim:

éh: 4.1 mmol/l

30: 6.8

60: 5

120: 4.4

Inzulin:

éh: 7.8 mIU/l

30: 80.7

60: 161.7

120: 88

Ami nekem átjön, hogy a cukrom jó, na de az inzulin az brutál rossz lett, kijelenthető, hogy IR-em van vagy csak alakulóban?

Akinek hasonló eredményei lettek, írtak fel gyógyszert?

Elvileg PCOS-em is van, a kis ciszták láthatóak és a prolaktinom is emelkedett, orvoshoz csak két hét múlva jutok el a leletekkel. Eléggé elkeseredtem, mert azért elég "tudatosan" étkezem és hatalmas túlsúlyom sincs, max 8-10kg ami talán kifejezetten sovánnyá tenne. :(

Köszönöm előre is a segítséget

okt. 10. 09:42  Privát üzenet  

A válasz
Az inzulin magas. Ez ir. Menj endokrinológushoz. Nekem is magas volt, ir-t diagnosztizált, kaptam is rá merckformint.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont okt. 10. 10:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi, és használt? hogy vagy most?

# 2/2Időpont okt. 10. 20:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pajzsmirigy zavarra szedek gyógyszert mégis fáradt vagyok. Félévente járok kontrolra, a doki szerint az eredmények jók. Más is tapasztalt hasonlót?
Mit jelentenek az alábbi vizsgálati eredmények? Uterus méretei:76x41mm Endometrium vastagsága:12mm Petefészkek nagysága szerkezete:j. O ov 35x24mm benne legnagyobb follic 18mm B....
Segítene vki hormon labor eredmények értekésében?
Mit mutat az alábbi női hormon eredmény? Eredmények: FSH: 18,1 LH: 2,8 Prolactin: 115 Ösztradiol: 162 Tesztoszteron: 0,69
Ilyen eredmények mellett elkezdhetem szedni a fogamzásgátlót? Az APC rezisztencia teszt 1.89 lett, megjegyzésben hogy Leiden mutáció elvégzése ajánlott, ami negatív. Erre a...
A citológiai eredmények hamarabb is megjöhetnek, vagy minden esetben legalább 2 hetet kell várni rájuk?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!