Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Halványbarnás picit rózsaszíne...

Halványbarnás picit rózsaszínes nyálka késve erkezett menstruáció helyet, forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Mindig sok gondom volt a mensivel. 2 hétig tartó ERŐS vérzések voltak, és mindig napokkal előbb érkezett. (9 éve jött először)

Egy éve kezdett helyre állni (2016-ban petefészek cisztát műtöttek ki belőlem.) Tavaj óta már 5-6 napos vérzéseim vannak és már átlagos erősségű, viszont most is mindig hamarabb érkezik mint ahogy várom.

Ebben a hónapban viszont 3 napot késett és nem is menstruáció, csak minimális mennyiségű (még csak nem is pecsételi meg a fehérneműmet) nyálka aminek halvány barna és halvány rózsaszín színe van.

Mindenképp orvoshoz kéne fordulni?

+info

5 éve védelem nélkül még nem estem teherbe, egy - másfél éve kezdtem el a korábbinál egészségesebben élni, annak reményében hogy ezen változtathatok. Mert az orvosok semmit nem tudtak megállapítani, mert minden leletem negatív.

Ti mit gondoltok? Mindenképp orvoshoz menjek?



2019. okt. 11. 01:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha éltél nemi életet, csinálnék egy tesztet, lehet a beágyazódás is (negatív esetén 1 hét múlva újra tesztelnék). Egyébként ha nem erről van szó, én lehet várnék még egy ciklust a nőgyógyásszal, lehet, csak valami átmeneti hormonzavar pl. stressz miatt.
2019. okt. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elég intenzív 2 hét volt a párommal és valóban erre az időre számoltam peteérést.

Azért még meglepőbb, mert elég stresszes vagyok egy hete (család miatt), és eddig stresszesen mindig sokkal intenzívebb, görcsös mensesem volt.

Most nem görcsölök, egy egy tompa szúrást érzek, és mint irtam nagyon kevés volt, ma reggelre már semmi jele se vérnek, se semminek

2019. okt. 11. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!