Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hajhullás és a végükön fehér...

Hajhullás és a végükön fehér “gumó” mi lehet ez? Mi használt nektek?

Figyelt kérdés

Reggel kb 20 hajszál jön ki, de hajmosáskot is jön, meg utána fésülés szárításnál 100 is kihullik. Aggaszt. Hajvitaminokat szedek.

Amit megfigyeltem hogy leginkább fehér a végük valami kis gumó ami fehér.


2019. okt. 11. 06:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudom ijeszrő, de ez még nem kóros. Nyugi! Ha a fehér gumó a hajszál tövénék van, akk az a hajhagyma, ha a hajszál végén, akk az a töredezést jelenti.
2019. okt. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én nem szoktam számolni, de szerintem ennyi nekem is mindig kijött, meg a családtagjaimnak is. nem tűnik soknak. gyorsan cserélődnek a hajszálak.

ha viszont a szokottnál több hajhullást észlelsz, érdemes góckutatást végezni, illetve hormonális oka is lehet.

2019. okt. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És akkor visszanő? Mert nem töredezett nem az a része amire értem hogy fehér hanem ami a fejbőrnél van.

Voltam vérvételen orvos még nem látta a leletet, de nincs rajta csillaggal jelölt.

2019. okt. 11. 11:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Elmeletileg kb 60 szal kihullasa/nap az atlagos. Probald ki a banfi hajszeszt, nekem rengeteg babahajam nott tole.
2019. nov. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!