Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik velem? Kezdek...

Mi történik velem? Kezdek nagyon kétségbe esni.23/L

Figyelt kérdés

Pár éve furcsa dolgok történnek velem:

-a menzeszem egyátalán nem szabályos múlt hónapban is késett 15 napot, meg is voltam ijedve mert éltem nemi életet, de aztán megjött.

-most is késik, 7. napja de ebben a hónapban nem szexeltem úgyhogy majd megjön, de amúgy meg aggaszt mert ez nem normális..

-amikor megjön nekem akkor nagyon erős a vérzés és a mellkasom (a szívemnél) fáj

-pihe szőrök nőnek az orrom alatt, az arcom bal felén, a hasamnál, és a mellkasomnál egy picit.. nagyon utálom ezt, gyantázom, de ez nem nőies.. :( bár ne lenne.

-az arcbőröm iszonyúan zsírosodik, este megmosom, reggel már konkrétan áll a homlokomon a zsír..

-pattanásosodok is, pedig már nem vagyok tini

-felszedtem pár kilót


mi történik velem? vagy csak én érzem úgy hogy ez nem normális, valójában minden nőnél ilyen? :/


mindenképp el fogok menni nőnógyászhoz, de előbb szeretnék itt pár tanácsot hogy mi lehet ez, mert elég ijesztő..


23/ L



2019. okt. 12. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Lehet policisztás ovárium szindróma (PCOS), de mióma is állhat a háttérben.


Mindenképpen csináltass hasi ultrahangot és vizsgáltasd ki magad!

2019. okt. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Ja, és mivel a hormonháztartásod valszeg felborult, egy endokrinológus, pajzsmirigy kivizsgálás sem ártana, de előtte mindenképpen nőgyógyász!
2019. okt. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de a miómából meg a pcosból ugye nem lehet rák??
2019. okt. 12. 12:45
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező!


Ne agyalj ezen, hanem minél hamarabb konzultálj orvossal és ő majd mindenről tájékoztatni fog, nem kell megijedni, de minél hamarabb megvan az ok, annál gyorsabban meggyógyulhatsz. Ne ijedezz, hanem cselekedj és minden meg fog oldódni!

2019. okt. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is hasonló tüneteim voltak és kiderült, hogy PCOS. Kaptam rá fogamzásgátlót, azóta rendben vagyok.. de nem ez a legjobb megoldás rá, mivel ha abbahagyom, kezdődik minden előlről. És nyugi, ebből nem lehet rák :)
2019. okt. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rendben, amúgy én is pcosra gyanakszom, elmegyek orvoshoz nem soká annak örülök hogy ebből nem lehet rosszindulatú daganat..
2019. okt. 12. 13:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem is PCOS, de valami más hormonbetegség biztos áll a háttérben.
2019. okt. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Endokrinológushoz menj ezekkel a tünetekkel!
2019. okt. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!