Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez így normális?

Ez így normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 4 éve küzdünk párommal a babaprojekttel. Voltam már kb 20 dokinál hogy nem jön a baba. Az utolsó dokim megállapította hogy pcos IR a bajom. Kaptam mercket 850eset. Azóta szedem, eleinte még rendszeresnek mondható havim volt de most megint 30 napja késik. Teszt negativ. Előkerestem a vérvétel leleteimet és észrevettem hogy a progeszteronom 0.8 nmol/L. A referencia értéket nézve is ez marha kevés. De ezt eddig nem vette észre egy doki sem. Hova forduljak ezzel? Fogok kapni progeszteronpótlást?? 23/L

2019. okt. 12. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem endokrinológushoz menj! Minden papírokat vidd.


Párod volt dokinál (andrológus) spermamintát adni? Lehet, hogy nála sincs minden rendben!

2019. okt. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt és 100%osan jók az eredményei
2019. okt. 12. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mikor (a ciklus hanyadik napján) volt ennyi a progeszteron.
2019. okt. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

21 napi:0,8

3.napi:0,6

2019. okt. 12. 14:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Ir diétát is csinálod? Sportolsz? Önmagában a gyógyszer kevés. Azért alacsony a progeszteron, mert nincs peteresed. Ezért rendszertelen a ciklusod. Ezek hátterében az IR áll. Keress fel egy jó!!! endokrinológust.
2019. okt. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A progeszteronpótlásnak jelen esetben nincs értelme, mert azért ennyire alacsony, mert ovulációd sincs.
2019. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!