Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel szőrtelenítsek odalent?

Mivel szőrtelenítsek odalent?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy nagyon sűrű a szőrzetem, fekete és vastag. Mindig borotválom, de az a gond, hogy másnap ugyanolyan borostás. Sőt, nem is tudom leborotválni jól, mert mindig olyan tapintása lesz mint egy borostás férfinak... epilálni se szeretném, mert ilyen vastag szőrrel nagyon fájdalmas, főleg ott. Szőrtelenítőkrém meg ugyanolyan rossz... na meg a gyantát is kizárhatom, mert rettenetesen fáj és magamnak nem tudom. Ezen kívül egyáltalán van még valamilyen módszer?!
2019. okt. 12. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem kötelező...
2019. okt. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem valami kellemes úgy lefeküdni valakivel, hogy borostás vagyok ott... főleg lányként
2019. okt. 12. 18:10
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha borotválni nem tudod, a tépés fájdalmát nem bírod ki, akkor összegyűjtöd a pénzt tartós szőrtelenítésre(szalonban vagy otthoni géppel) vagy maradsz szőrös. Egyébként magadnak nem csoda, hogy nem tudod legyantázni, miért nem próbálod meg kozmetikussal? Ha szakértő kéz csinálja, kevésbé fáj, mintha magadnak bénázol vele.
2019. okt. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha egyáltalán nem próbálnád szőrteleníteni, akkor borostás se lennél...
2019. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Talán a kozmetikus lenne a legjobb megoldás de nem merem megmutatni senkinek sem. Még szűz vagyok és le szeretnék feküdni a barátommal de így elég kellemetlen. Alapból nagyon szégyenlős vagyok emiatt is. És a legutóbbi válaszolónak mondanám mégegyszer, hogy szerintem nem nagyon örülne semelyik fiú se ha szőrösen feküdnék le vele :)
2019. okt. 12. 19:34
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"nem merem megmutatni senkinek sem. Még szűz vagyok és le szeretnék feküdni a barátommal"

Amíg nem mered megmutatni senkinek sem, addig felejtsd el, hogy lefeküdj bárkivel! Addig még túlságosan gyerek vagy.

2019. okt. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszolóval erősen egyetértek...
2019. okt. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Na igen, meg másrészt szerinted kozmetikus majd úgymond pont arra kíváncsi, hogy a tied milyen, számára ez munka és nem is egyet nem is kettőt csinált már. Lehetőleg mosakodj meg jól, de ezenkívül a szőr az végképp nem lesz zavaró a kozmetikusnak.
2019. okt. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
56%
Szia. Én is hasonló helyzetben voltam, ajánlom a kozmetikust. Hidd el, hogy tovább is tart mint a borotva és nem is annyira fáj, és Te megmondhatod neki, hogy mennyire szeretnéd, hol érzed, hogy már nagyon fáj akkor ott azon a részen nem csinálja.
2019. okt. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"ott azon a részen nem csinálja"

Ja, ha nem szőrtelenít, akkor nem fog fájni. Csak akkor meg nem lesz szőrtelenítve. Ez a dilemma maga.

2019. okt. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!