Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az érdekelne hogy a pattanások...

Az érdekelne hogy a pattanásokra való jótékony hatás a fogamzás gátló tabletták esetében illetve más hasonló gyógyszerek esetében mennyi idő elteltével jelentkezik körülbelül? én volinát szedek

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jelentkezik egyáltalán, nem mindenkinek szokott, sőt van akinek rosszabb lesz tőle, nekem volt olyan fajta, amelyiktől kirügyezett az arcom, volt amelyik semmit sem csinált, és volt, amelyiktől jobb lett, bár sosem volt túl problémás. Én úgy vettem észre, hogy egy hónap után már látványos volt, mikor hatott. De fokozatos, szóval lehet fel sem tűnik, csak egyik nap észreveszed, hogy jé szebb lett a bőröm, tényleg nem is figyeltem.
2010. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) akkor nincs más dolgom mint türelmesen várni :D
2010. júl. 16. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!