Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájseb mennyi idő után...

Méhszájseb mennyi idő után gyógyul be?

Figyelt kérdés

1 éve megmütöttek méhszájsebre. Előtte a szexuális életem igen szenvedélyes volt, a párommal szerettük a vad, gyors, erősebb szexet. Ne értsétek félre, nem vert szex közben, és nem is bdsm szexről van szó. A méhszájsebem nem ettől keletkezett

Megmütöttek, és azóta ez teljesen megváltozott. Nem hogy gyors, erősebb szex, de még a gyengéd is fáj néha. Csak a misszionárius és a lovagló pózban nem fáj, amúgy érzékeny . Kutya pózban egyáltalán nem tudunk szexelni, illetve úgy vettem észre hogy emiatt a korlátozottság miatt a libidóm is csökkent. Meddig tart ez még? Mikor kapom vissza a testem teljes egészségét és a régi szexuális életem?

Köszönöm.

24 éves lány


2019. okt. 13. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nálad mennyi idő lesz mire helyreáll, de nálam ilyen probléma sosem volt. Pedig nekem már 6 éve csinálta a nődoki a műtétet, engem semmiben nem gátolt/akadályozott mai napig sem.
2019. okt. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt fájdalmam műtét után, jobb ha elmész nőgyógyászhoz, lehet más okozza.
2019. okt. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!