Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek mi vált be a magas...

Kinek mi vált be a magas tesztoszteron szint okozta akné ellen?

Figyelt kérdés
Másfél évig fogamzásgátlót szedtem miatta, de kezd megint visszajönni és ezúttal valahogy máshogy szeretném eltűntetni. Nem fogyasztok tejtermékeket, cukrot és próbálom kerülni a fehérlisztet. Szedek A vitamint és cinket is.

2019. okt. 13. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Bőrgyógyászhoz próbálj elmenni, nekem ott írtak fel gyógyszert, ami szépen rendbe hozta az arcom :)
2019. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogaid rendben vannak? Emésztésed? Alkohol, cigi, kávé, sport, friss levegő, munkakörülmények, stressz stb stb...?
2019. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bőrgyógyásznál voltam, még a fogamzásgátló előtt. Ő izotretinoint írt fel, de nem használt.

Nem cigizek, kávézni se szoktam, max zöld tea. Stressz az sajnos van, első éves egyetemista vagyok, építészmérnök hallgató, szóval napi szinten el vagyok árasztva beadandókkal. Sportolni próbálok, már amennyire az időm engedi. Alkoholt gyakran fogyasztok, de nem nagy mennyiséget, nem hiszem, hogy olyan nagy mértékben befolyásolná a bőröm.

2019. okt. 13. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A PCOS miatt magas a tesztoszteron szinted. Sporttal és diétával javíthatsz rajta.
2019. okt. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És a diéta mit takar? 160 g ch? Vagy csak simán zárjak ki dolgokat az étrendemből?
2019. okt. 14. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!