Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájó, érzékeny szeméremtest,...

Fájó, érzékeny szeméremtest, de normális hüvelyi folyás?

Figyelt kérdés

Kb. tegnap kezdtem el érezni a díszkomfort érzetet a hüvelyemnél. Fáj érintésre és kellemetlen, érzékeny. Folyásom egyelőre rendben van, de a méhemnél is érzem, hogy valami nem oké.

Utoljára vasárnap voltam együtt a párommal , óvszerrel védekezünk mindig.

A múltkor is és már jó párszor 3 hónapja elkezdett több egészségügyi problémám lenni (gombás fertőzés). Nőgyógyásznál voltam, nem talált akkor semmit sem. Ekkor jöttem rá, hogy lehet a síkosító lehet a hibás vagy a gumi. A gumit már 2-3 éve használjuk , ugyanezt a típust, márkát. Viszont a síkosítót pontosan 3 hónapja kezdtük el a nagyobb élvezetért.

A múltkor direkt nem használtuk és semmi probléma nem volt utána.

Most ismét megpróbáltuk és megint ez van. Ezekszerint kiderült valószínűleg, hogy mitől. Párommal kitapasztaltuk. Próbáltam úgy is hogy nem mostam ki magamat utána és úgy is hogy kimostam, mint legutóbb.

Canesten krémmel bekentem, de nem tudom most mit csináljak. Vegyek hülyeflóra visszaállító tablettát?!


Tanultam belőle az biztos. Utána olvastam már többször és könnyen lehet , hogy allergiás vagyok rá és gombás fertőzés lehet a tünete. De nem értem melyik anyagra vagyok allergiás.

Pontosan Durex 2in1 Aloevera síkosítóról van szó.


Tapasztalt már valaki ilyet?! Mit tennétek a helyemben?!



2019. okt. 14. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy így nehéz megmondani, hogy mi a bajod. Én azt mondom, hogy menj el újra az orvoshoz, és mond el neki ezeket, amit ide leírtál. Az a biztos. :)
2019. okt. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ki is jött a gomba :( Canestenezek.
2019. okt. 16. 06:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kívülről Canestenezel csak, akkor belül nem fog elmúlni, és épp az a lényeg, hogy belül múljon el. Az orvosom azt mondta, hogy a krém csak enyhíti a viszketést. Én még az 1 napos canesten kúpot is használtam, semmit sem ért, + nagyon drága volt. Doki fele annyiért írt fel normális kúpot.
2019. okt. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Vettem 3 naposat.. Eddig mindig az egy napos nagy dózist szoktam. 3 napja hagytam abba. Ma mostam ki magamból. Pár napon belül menstrualok.. Mintha nem segített volna. Kenem napi 2x még.

Most megvárom a mensimet, hátha kimossa, hisz most úgyis hiába vennék másikat... ha nem múlik akkor mensi után doki...

2019. okt. 21. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!