Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor megjön, akkor első...

Amikor megjön, akkor első vagy masodik nap nagyon gyenge vagyok, szédülök meg hányingerem van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

12 éves korom óta menstruálok. Most 16 éves vagyok, de még mindig nem állt be rendesen. Nagyon rendszertelenül jön meg. Az előző szeptember 6-án, a mostani pedig ma, oktober 16-án jött meg. Amikor megjön, akkor általában gyengének érzem magam, legszívesebben nem mennék sehova. Aluszékony is vagyok. Sokszor szédülök, hányingerem van. Olyan 5-6 napig szoktam menstruálni.


Holnap ugye tesi is lesz, és amikor ilyen rosszul vagyok, akkor nem szeretek tesizni.


Valamilyen tanács esetleg?



2019. okt. 16. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Jó hatású lehet multivitamin, b komplex szedése, esetleg vas plusz c. Vasat veszítesz a vérzéssel. B6 vitamin jó hányingerre.
2019. okt. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Kérj felmentést, ha tudsz. Ilyenkor nem kéne tesizni.
2019. okt. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Lehet tesizni ilyenkor is. Vastag betét (ha kell, esetleg tampon is mehet). Egyetlen alkalommal sem kértem felmentést tesi órán a menstruációra hivatkozva, pedig belőlem is ömlött a vér.
2019. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3. Hozzászóló:


Belőlem nem nagyon ömlik a vér. Szédülök és hányingerem van ilyenkor. Nem tudom olvastad-e a kérdést, de ezekszerint nem.

2019. okt. 16. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos ami biztos alapon egy vérkép nem ártana, pl vashiányod nincs-e. A várveszteség alapvetően okozhat iylet, de nem abban a mennyiségben ami akkor távozik.
2019. okt. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
3. hozzászóló, szövegértés 1-es!
2020. szept. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De te meg a naptárat nem ismered, ha nem tűnt fel majd egy éves kérdés.
2020. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!