Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelykúp felhelyezése szűzként?

Hüvelykúp felhelyezése szűzként?

Figyelt kérdés

Sziasztok, gombás fertőzés miatt hüvelykúpot kell használnom. Fogalmam sincs, hogy jól tettem-e be, és elég mélyre-e. Mi számít elég mélynek? Addig toltam, amíg már nem találtam "további utat", nem csúszott vissza, nem tudom, így jó-e, mert az én nyílásom elvileg elég szűk (nőgyógyász se tudott ott megvizsgálni) és már kicsit gyanús hogy mégis túl könnyen fölmegy és nem is érzem hogy bent van (elvileg ez így jó??). Szóval lehet hogy rosszul csináltam és így nen fog hatni?

Bocsánat a kicsit hülye megfogalmazásért de remélem azért tud valaki segíteni.



2019. okt. 17. 00:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, úgy jó, ha nem érzed.

Gondolom, addig nyomtad, amíg bement az ujjad, annál beljebb sehova nem tudnád feltenni, tökéletes így.

2019. okt. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát az egész ujjam nem ment be egyáltalán hanem csak olyan két centire, utána már nem nagyon fér be, de igazából utána már jön is a fal..és ha odáig bedugom akkor már nem érzem a kúpot. Akkor így most jó, hogy csak két centire kb?
2019. okt. 18. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!