Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért csak akkor csíp a...

Miért csak akkor csíp a pisilés, ha nagyon korán kelek? Vizsgáltak, de az orvos se érti.

Figyelt kérdés
Régebben gyakran volt felfázásom, csípett, mikor pisiltem. Néha még most is csíp, de szinte mindig akkor, ha nagyon korán kelek és nem alszom ki magam rendesen. Szerintetek mitől lehet?

2019. okt. 17. 00:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem véletlen kérnek a vizeletvizsgálatoknál első, reggeli vizeletet. Én nem vagyok orvos, de gondolom ez azért van, mert a reggeli vizeletben a legjobban kimutatható a probléma.


Lehet, hogy még mindig van benned valami fertőzés, de nem sok ezért csak reggel érzed.

Menj el több, másik orvosokhoz, hátha ők találnak valamit.

2019. okt. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igazából nem mindig csap, csak néha, de ez a néha is csak akkor, ha korán kelek. Elképesztő -_-

az orvosok meg csak találgatnak. Nem gyakori ez, 3 havonta 1x, ha van ilyen, csak érdekelt volna

2019. okt. 17. 13:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég vizet iszol?
2019. okt. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!