Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja ezeket a tüneteket?

Mi okozhatja ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is, legyetek szívesek nem megkövezni! Pénteken már voltam vérvételen, házi orvosnál és nőgyógyásznál is. Hosszú napom is volt. Illetve hétfőn is megyek, mert a nőgyógyász már nem rendelt.

Az a gond, hogy szédülök, görcsöl és/vagy szúr a hasam, időnként a fejem is fáj, a derekam majd’ leszakad, alig kapok levegőt vagyis pontosabban a mellkasom mintha rajta feküdnének... fel vagyok vizesedve, meg sokat is járok pisilni... és gyenge, fáradékony vagyok.

Tudom, ez a tünetegyüttes nagyon sok mindenre utalhat, de amíg nem kapom meg az eredményeket addig tapasztalatokat, véleményeket szeretnék kérni, hogy mi válthat ki ennyi mindent? Úgy kb. fokozatosan alakult ki, eleinte csak puffadtam és a hasam szurkált... kb 1 héten belül alakult ki az összes tünet a mai napra ...

ha esetleg tudtok valami tapasztalatot írni, vagy valami elképzelést, véleményt azt megköszönöm!


Elnézést hogy ilyen hosszúra sikeredett.

23/L



2019. okt. 19. 16:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!