Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van feldagadva a csiklóm?

Miért van feldagadva a csiklóm?

Figyelt kérdés

Három napja kezdődött, éreztem hogy a csiklóm kezd feldagadni, de azthittem felfázás, mert két éve is felfáztam és mellé feldagadt a csiklóm, de akkor ahogy elkezdtem szedni a gyógyszert amit a háziorvosom írt fel, pár napon belül elmúlt.

Most megint azthittem hogy felfázás miatt, de nem, mert ma már alig fér a tenyerembe a csiklóm és a kisajkaim, körülbelül három vastag ujjnyi nagysagura dagadt csak a csiklóm!! Mi lehet ez?? Valaki járt már így?? Mivel kezeltétek??

Ez már brutálisan fáj, semmit nem tudok csinálni sírás nélkül, csak feküdni szettart lábakkal az ágyon!

(Holnap megyek nőgyógyászhoz, azért csak holnap, mert csak akkor rendel!)



2019. okt. 20. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Tudom mennyire borzasztó tud lenni nekem anno iszonyatosan égett is.

A nőgyógyász fog felirni majd rá vagy gyógyszert vagy kenőcsöt

Én anno egy hüvely kúpot kaptam 2 nap múlva már semmi bajom nem volt.

Esetleg ha van otthon kammillad akkor a kamillás fürdő jót tesz neki legalábbis én nekem segített.

Én anno kaptam egy fertőzést ami miatt ez kialakult és én is azthittem hogy felfazas de nem.

Kitartást holnapig!

2019. okt. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt meg hozzá tennem hogy esetleg a borogatás is jó de a hideg miatt ne vidd túlzásba.

Ez a hideg vizes ruha akkor a legjobb ha ég és viszket is, talán még lejjebb is megy a duzzanat

2019. okt. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen normális válaszod! Kipróbálom ezeket!

Ment a zöld kéz! 😊

2019. okt. 20. 18:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi volt a baj végül? Megoldódott?
2019. nov. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!