Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS és bőrproblémák? Kaposvár...

PCOS és bőrproblémák? Kaposváriak!

Figyelt kérdés

Sziasztok! 22 éves PCOS-s lány vagyok, és régóta küzdök a betegség miatt pattanásokkal, mitesszerekkel, zsíros bőrrel. Kiváncsi lennék, kinek mi vált be ezekre a tünetekre, sajnos nagyon önbizalomhiányossá tesz ez a dolog.

Kaposvári vagyok, ezért ha valaki a környékről olvasná a kérdésemet, és hasonló cipőben jár, nem tudna ajánlani egy jó kozmetikust vagy bőrgyógyászt? A diéta és a sport mellett gondolkozom ezeken. Köszönöm a segítségeket!



2019. okt. 20. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Endokrinológusnál, aki foglalkozik is veled, voltál-e már?
2019. okt. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Természetesen igen. Hiszen ő diagnosztizálta a betegséget. :)
2019. okt. 21. 13:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi alapján diagnosztizálta és mit mondott?
2019. okt. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kaposvári vagyok, a volt gyermekorvosom felesége a Dr. Gyánó Barnának a felesége bőrgyógyász Dr. Zubonyai Cecília anno az Apponyi utcában a magánklinikáén rendelt, nem tudom ,hogy most az átépítik e, ma voltam arra nem figyeltem.
2019. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a normális kaja, meg a gyógyszer (metformin) segített. Még mindig nem tökéletes, de egészen vállalható lett a bőröm. Pattanás már csak ritkán van, a mitesszerek sem annyira zavaróak többé.

Amíg nem kezeled a probléma okát, semmi nem ér semmit, ez tapasztalat.

2019. nov. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-os! Mit takar az, hogy normális kaja?
2019. nov. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Normális kaja: nem feldolgozott, vagy a legkevésbé feldolgozott, minőségi, lassan felszívódó, tápanyagdús alapanyagokból készült étel.
2019. nov. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!