Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Libresse Goodnight (kék...

A Libresse Goodnight (kék csomagolású) betét milyen? Jó minőségű? Használ valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok?

2019. okt. 22. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Már hiányoztál, Betétes! Kitiltottak pár napra?
2019. okt. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Pont ezt akartam írni, mikor megláttam a kérdést, hogy annyira hiányzott már. (nem)

De látom megelőztél. 😀

2019. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
91%
igen jo
2019. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

NORMÁLIS VÁLASZT VÁRT! hogy a francba lehettek ilyen tapintatlanok!!

csak egy szimpla kérdést feltett na mindegy nem húzom fel magam ilyen baromságon!



Na szóval Kedves Kérdező!

Én személy szerint nem szeretem a libresset csak azt a kisebb méretű nagyon vastagot mert sokáig bírja! Én a az Alwaysnak használom az éjszakai betétjét mert rengeteg folyadékot fel tud szívni ezáltal enyhén kellemetlenül marad nedves a felület ami JÓ!

Nem bízok a libresse-ben mert nekem a normal plus kb 45 perc alatt elengedte magát, az éjszakait még nem próbáltam belőle!

Tipp: vegyetek anyukáddal egy kisebb csomagod és teszteld le!

Remélem tudtam segíteni(valamennyit)

2019. okt. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2019. okt. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Az a baj az ilyen retardált trollokkal, hogy tulajdonképp tényleg az esetleges normális kérdéseket is tönkrevágják.

Komolyan legszívesebben egy használt betéttel tömném be a száját, bár lehet csak örülne neki.

2019. okt. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig azt használtam és meg voltam vele elégedve. Viszont újabban a Bella éjszakaiát preferálom, illetve az Always-ból a feketét. (4-es). Szerintem mindenképp próbálj ki néhány fajtát, mert nem vagyunk egyformák, mindenkinek más-más válik be legjobban. Én rengeteg félét kipróbbáltam már, sőt, ha látok valami olyat amit még nem próbáltam, általában veszek belőle próbálni, hátha... De szerintem, jobban mondva nekem ezek váltak be leginkább: Bella éjszakai, Always 4-es, Rózsaszín Always 3-as, és a Libresseből mindkét éjszakai. (Goodnight, Goodnight extra) Ezeket bátran merem ajánlani próbára. Ezen kívül még a Naturella is jó lehet, bár nekem az nem vált be. Illetve még a Tesco saját márkás betétei is meglepően jók.

Persze az is meglehet, h neked ezek közül egyik sem lesz jó, de legalább már van kiindulási alapod!

2019. dec. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!