Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmult vkinek magatol a...

Elmult vkinek magatol a petefeszek cisztaja, hormon kezekes nelkul?

Figyelt kérdés

2019. okt. 24. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, menstruacio alatt felszivodhat.
2019. okt. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Neked megkerdezhetem mekkora volt milyen hogyan szivodott fel volt e tunete? Koszi!
2019. okt. 27. 06:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Még tizenévesen volt egyszer 7 cm körüli, huszonévesen meg egy 3 cm-es. De ez csak a sima cystákra érvényes, ha felmerül, hogy daganatos, vagy befertőződött, bevérzett, akkor nyilván nem tűnhet el.
2019. okt. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi. Tiszta funkcionalis cisztam van 5 cm es. 3 hot adott a doki h talan eltunik eloszor gyogyszer nelkul. Mikor a 7cm esed felszivodott volt mi tuneted? Mennyi ido mulva a diagnozisra tunt el?
2019. okt. 27. 21:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Köv.vérzés után már nem volt. Fájdogált azon az oldalon, főleg futás után.
2019. okt. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi!!
2019. okt. 28. 05:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Csajok ma voltam dokinal elozetes vizsg on es eltunt a cisztam. Kimondhatatlanul boldog vagyok. Nagyon koszonom a kedves segito hozzaszolasokat!
2019. nov. 12. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!