Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok hatásos gyógymódot...

Tudnátok hatásos gyógymódot ajánlani visszatérő felfázás ellen?

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy volt egy nagyon erős felfázásom, kétféle antibiotikumot szedtem rá mire kicsit enyhült. A második gyógyszerből 2 dobozzal is adott az orvos. Viszont azóta folyton úgy érzem hogy vissza esek és ez a fétisemmé vált.Egész pontosan azért félek tőle ennyire mert mióta felfáztam azóta minden más tünet nélkül, vizelettartási gondjaim vannak, ez többnyire sürgető inger, vagy azt érzem vagy azt érzem hogy nem tudom tartani amikor kimegyek akkor még alig jön..stb. Ráadásul nem is kell sokszor igazából de mégis úgy érzem hogy becsurran, nem tudom tartani stb.. Nemtudom hogy ez még mindig betegség lenne e vagy esetleg inkább már pszichés félelem miatt érzem. Tudtok valamit ajánlani amitől elmúlna ez az érzés vagy a felfázás végleg? Köszönöm mindenkinek aki válaszol!

#felfázás #inkontinencia #akaratlan vizeletvesztés.
2019. okt. 26. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Húgyúti fertőzésről beszélsz, ugye?


Mert nekem mikor ilyen van, az csak a "kezdet". Még soha nem volt olyan súlyos, hogy antibiotikum kelljen. Ahogy érzem ezt a fájdalmat - főleg azt, mikor pisilés VÉGÉN jön egy eszméletlen erős inger, hogy bepisilek -, akkor szoktam venni vagy áfonyalevet, ha találok, vagy pedig a DM-ben ezt a tőzegáfonya koncentrátumot, amit magában is lehet inni, de én hígítom, hogy minél többet igyak.


Azt mondják, ha jön az inger, menj pisilni - vicces, akkor egész nap a vécén ülhetnék. Én pont az ellenkezőjét csinálom. Iszok egy csomót, és addig tartom, amíg tudom. Nehéz, de nekem ez eddig mindig bevált. Így valahogy emlékeztetem a testem, hogy milyen az, amikor konkrétan feszül a hólyagom, és tényleg menni kell, nemcsak fantom érzés.

2019. okt. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sokat segített☺️
2019. okt. 26. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!