Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordúlt már valakivel...

Előfordúlt már valakivel nőgyógyászati vizsgálaton olyan, hogy végbél vizsgálat közben ti összeszorítottátok reflex szerűen a feneketeket az orvos ujja körül?

Figyelt kérdés

Bocsánat!Tudom hogy ez a kérdés nagyon furán és viccesen hangzik.

De azért kérdeztem mert hallottam hogy főként első vizsgálaton van ilyen és picit beparáztam a gondolattól hogy szegény doki..haha És tudom,hogy el kell lazulni de hát na,ez nem egy kellemes dolog és az ember lánya izgul,nem?

De tényleg viccet félretéve,ha előfordult valakivel ez,akkor nagyon cikin éreztétek magatokat vagy mi volt?



2019. okt. 29. 06:12
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Minek nyúlkálna a seggedbe a nőgyógyász? Mit akar ott megtalálni?
2019. okt. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Nőgyógyásznak tényleg semmi keresnivalója ott. Csak a hüvelyedbe nyúlhat es a hasadat nyomkodhatja. Végbél vizsgálatot akkor szoktak csinálni, ha valakinek pl.véres széklete van és leginkább sebesz, belgyógyász végzi. Férfiaknál pedig az urológus, ha prosztatát tapint.
2019. okt. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A nőgyógyász nem nyúlkál oda..
2019. okt. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Az előző "jól informáltaknak" üzenem, hogy de, a nőgyógyász is vizsgál análisan, pl. ha szűz az illető, oda nyúl fel, hogy a méhét ki tudja tapintani.


Kérdező, ne idegeskedj, ez egy természetes reakció. Annyira úgysem tudod megszorítani, hogy eltörjön az ujja, úgyhogy no problem :)

2019. okt. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Igen, szűz lányokat így vizsgál! Engem is így vizsgált annó.

Látom a lepontozás az nagyon megy, tudatlanság ide vagy oda.

[link]

2019. okt. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!