Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szuzesseg elvesztese utan ez...

Szuzesseg elvesztese utan ez normalis?

Figyelt kérdés

Nehany napja volt az aktus, de meg mindig verzek. Faj a hasam alja is elegge. Ezekrol ugy tudom elofordul masoknal is legtobbszor, viszont amit meg nem olvastam sehol, viszont nalam jelentkezett, hogy szornyen faj ha pisilek. Ilyenkor elviselhetetlenul faj a hasam alja.


Lehetseges hogy serult valami ott bent? Erdemes ezzel menni nogyogyaszhoz?



2019. okt. 29. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a kérdés felmerült menj el. Ha felesleges, még mindig kisebb baj, mintha valami valós gondot elhanyagolsz
2019. okt. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez valamilyen fertőzésnek vagy gyulladàsnak hangzik. Hasznàltatok óvszert?
2019. okt. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Irány a nőgyógyász minél előbb. Ha van valami akkor jobb gyorsan kezelni, ha nincs akkor megnyugszol :)
2019. okt. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is orvoshoz fordulnék. Mi nem tudunk meggyógyítani.
2019. okt. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jobb esetben ez egy húgyúti fertőzés (előfordul "bejáratás" alatt), de ha nem használtatok végig óvszert, akkor nőgyógyászati fertőzés is lehet. Mindenképpen orvoshoz kell fordulni, én nőgyógyászhoz mennék ezzel.
2019. okt. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Fertozes/nemibetegseg nem johet szoba, hasznaltunk ovszert.

Valoszinuleg menni fogok dokihoz, ez a fajdalom szerintem nem normalis.

2019. okt. 29. 08:59
 7/7 anonim ***** válasza:
A vérzés rendben van. Viszont ha pisilésnél fáj, az hugyúti fertőzés lehet. Attól alakulhat ki szex után, hogy a húgycsőnyíláshoz kerülnek nem oda való baktériumok. Aktus után érdemes mihamarabb elmenni pisilni, azzal lehet csökkenteni a kialakulás esélyét.
2019. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!