Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit kaphattam el?

Mit kaphattam el?

Figyelt kérdés
Kezdek nagyon aggodni. Nem viszket, nem eg, de a borfelulet olyan, mint amikor telen a hidegben kiszarad az ember kezen a bor. Mit csinaljak, nem talalok semmi erre vonatkozot es nagyon aggodom! Orvoshoz nwm kaptam meg idopontot.
2019. okt. 31. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyik testfelületen ??
2019. okt. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nemiszerv es kornyeke
2019. okt. 31. 16:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, mikor szexeltél utoljára és állandó párod van e, folyás van e és milyen, menstruáció mikor volt utoljára stb

Ezek olyan információk amiket nem árt hozzá csapni a leíráshoz mert így tippelni se tudunk hogy mi bajod lehet.

2019. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
18 eves vagyok es 2 hete szexeltem utoljara, a tunetek a menstruaciom alatt kezdodtek, elkezdett kiszaradni a borom es hamlik.
2019. okt. 31. 16:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonlo idoszakom, szerintem a beteteket nem birta a borom, kb egy evig minden menstruacio utan erzekeny volt. Erdekes modon elmult magatol.
2019. okt. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezek alapján több lehetséges fertőzés is lehet.

Pl gyulladás is kiválthatja.

Valószinűleg folyás amit érzel, mivel a hüvelyben többrétegű laphám van, az nem tud így hámlani.

Betadine kúpot ajánlok, az segíthet. Ártani mindenesetre nem fog.

Ha legalább látnám akkor pontosabb kórismét tudnék felállítani, mivel ez így találgatás csak.

A 100%-os diagnózishoz már cytológia, HPV, hüvelykenet és STD kivizsgálás is szükséges.

(Egy negyedéves p*násztanonc)

2019. okt. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6! Te ffi vagy, vagy nő?
2019. okt. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Férfi

De ahogy tapasztaltam a nőket kevésbé szeretik mert durvábbak mivel "tudják hogy nem fáj"

2019. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!