Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem érti meg senki hogy...

Miért nem érti meg senki hogy én nem akarok erről beszélni nekem ez nagyon rossz? Nem is akarok erre gondolni így is elég rossz

Figyelt kérdés

Már mindenkinek gyereke van terhesek, ezzel van tele a fb is azért nem járok oda.

Nekem is kéne nagyon szeretnénk a férjemmel de nem sikerül már nagyon régóta. Mikor meg tudtam hogy a tesóm is terhes 1 hétig csak sírtam ki sem mentem a lakásból. Most nyáron volt nekik az esküvő és október elején mar mondta hogy kisbabajuk lesz. Családban már csak nekem nincs mindig ezzel zaklatnak mikor lesz már baba, barátnőimnek is mindegyiknek van.

27 éves vagyok


2019. nov. 2. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
El kellene menni kivizsgálásokra minél előbb mert így is hosszú folyamat meg kiderítik hogy mi a baj főleg ha már régóta ez van. Sajnos azt kell mondjam a sírás nem megoldás orvoshoz kell fordulni.
2019. nov. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Nem kell foglalkozni az ilyen megnyilvánulásokkal. 29 éves nő vagyok, 8 éve párkapcsolatban (jegyesség), gondolhatod engem is hogy b.@szogatnak a témával állandóan (munkahelyen, otthon, baráti társaság, szomszéd Julcsi néni stb), de teljesen le tudok tojni a károgásukat ezzel kapcsolatban (is). Majd jön a baba, ha itt lesz az ideje.

Minden jót kérdező! :-)

2019. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Hát 2. te nem tudom mit olvastál, de a kérdező akar gyereket csak rég óta nem jön össze...


Szerintem is ideje orvoshoz menni ezzel, hogy kiderüljön mi a probléma.

2019. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező. Nem mindegy mióta próbálkoztok. Akkor érdemes orvoshoz menni, ha már 1 éve fogamzásgátlás nélkül éltek szexuálisan életet és nem jön össze a baba.

Ilyenkor a férfit és a nőt is kivizsgálják, hormonok sperma minősége stb. és ha szükséges mesterséges megtermékenyítésre kerül sor, de mivel fiatal vagy nagyon jó esélyetek van. Sok sikert kívánok a babához.

2019. nov. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2 éve próbálkozunk már 😢
2019. nov. 2. 22:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor érdemes orvoshoz fordulni. Keress fel ez ügyben egy nőgyógyászt.
2019. nov. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egyébként bizakodó lennék a helyedben, lehet, hogy kell némi orvosi segítség, de ez már nem ritka a mai világban. :-)
2019. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt azzal küszöböltem ki, hogy tudták a barátok, család, szűkebb, tágabb környezet, hogy nekünk nem jön olyan egyszerűen, mint másoknak. Mi felvállaltuk az első vizsgálatok után, hogy meddőségi központba járunk. Végigcsinálták velünk a 3 sikertelen inszeminációt és a lombikot. És sokkal jobb volt így, mintha titkolózni kellett volna, meg odafigyelni kinek mit mondok. Plusz így mások is pozitívabbak, tapintatosabbak tudtak lenni. Hátrányát egyáltalán nem érzem.


Itt van néhány alap vizsgálat, amivel érdemes elindulni.

Ezek közül például mennyi volt meg? És ez csak a jéghegy csúcsa:

- ciklus 3. és 21.napi női hormonsor (3.napon AMH is!)

- Inzulinrezisztencia vizsgálat

- Pajzsmirigy (TSH, fT3, fT4, anti-TPO, anti-TG)

- petevezető-átjárhatósági

- méhtükrözés vagy 3Ds méh ultrahang

- trombózis panel (Leiden és MTHFR mutációk)

- infertilitás (immunológiai) panelből a 3as.


Férfi oldalon:

- sima sperma vizsgálat

+ én nézetnék DNS töredezettséget, ROS, HBA, MAR vizsgálatokat

- IR, pajzsmirigy és férfi hormonok

2019. nov. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!