Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, melyik a rosszabb?

Lányok, melyik a rosszabb?

Figyelt kérdés

Lányok!, ha titokzoknit veszek fel tornacipővel, mennyire esélyes a lábszag napvégére? Mondjuk egy délelőtti shoppingra. Nem vagyok fázós tipus. Vagy láttam már olyat hogy mezitláb tornacipőt. Nektek melyik "kombó" volt eddig amiben volt szaga a lábnak nap végére érezhetően?

19/L



2019. nov. 2. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A mezitlábasan jobban bebüdösödik szerintem.
2019. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg merem kockáztatni, hogy lábfétises pali a kérdező. Ejnye-bejnye.
2019. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 Egyetértek, minden bizonnyal egy lábfátises férfi áll a kérdés hátterében. Vannak ismertető jelek.
2019. nov. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egèsz kèrdès fèrfira valll. Durva.
2019. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tuti fétises ez is, mert így novemberben rohadtul fontos kérdés, hogy zokni nélkül izzad-e a láb. Fogjatok kezet a Betét-Menzesz haveroddal.
2019. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Te Holdon élsz vagy a Marson. Novemberben tornacipő mezitláb? Bocs de ennek fuss neki még 1x. Ilyenkor már nem veszek tornacipőt és megmondom őszintén a nyári időszakot leszámítva nem érdekel, hogy lábszagom lesz napvégére. De ezt most nem is értem, hogy nap vége, vagy egy délelötti shoppingolás? Én reggel este lábat mosok. Ha meg cipőt akarok venni akkor meg viszek plusz zoknit. Egy kényelmes, tisztán tartott cipőben nem igazán van lábszag (leszámítva a nyári 1000 fokos kánikulát). Ez a kérdés nagyon zavaros.
2019. nov. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Már volt is ilyen lábfétises kérdése az oldalon nemrég. Úgy látszik a nők egészsége témakör a perverzek gyűjtőhelye lett.

Külön undoríto hogy a büdös lábszagra gerjed :D

2019. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
A “szépség és divat” témakörnél meg évek óta ólálkodik egy harisnyás. És ezek az erősebb nem, meg rájuk kellene felnéznünk nekünk gyenge nőknek. Uram, irgalmazz.
2019. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!