Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell LENT rendben...

Hogyan kell LENT rendben tartani magad? Hogy kell mosni stb hogy egészséges legyen? Mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés

Nekem ezt sose mondták el... és mai napig szerintem rosszul csinálom

És ez egy komoly kérdés, nem kamu

A szüleim ilyen téren nem voltak segítők vagy hogy mondjam..



2019. nov. 3. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Igazából a hüvelyedbe fölösleges lenne bármit is rakni, se tusfürdő, se vizes öblítés nem kell, mert a hüvelyednek van egy természetes flórája, pH-ja ami “öntisztító”. Amíg nem leszel beteg addig nem igazán kell vele foglalkoznod.

Külső részeket érdemes átmosni, így nem szaporodhat el ott sem semmi, de nem kell átesni a ló másik oldalára.

2019. nov. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Nincs semmi titok. Én intim tusfürdőt használok odalent, mert a többi csípi, de amúgy lényegében azt használsz, amit akarsz.
2019. nov. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hírnök ***** válasza:
31%
első kettő honnan tudjátok, hogy lány?
2019. nov. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Én minden együttlét előtt, lefekvés előtt még reggel szoktam Megmosni, szappan vagy tusfürdővel, ahol tudom megmosom, nem szoktam benyulni a huvelyembe, illetve szoktam intim törlőt, pl ha nagywc zes után nincs alkalmam Meg mosni vagy csak felfrissiteném magam kicsit.
2019. nov. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

#3

Onnan, h a kulcsszavak között ott van az, h vagina

Ui:sem első, sem második, sem harmadik nem voltam

2019. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A csikló ha viszonylag nagyobb, akkor a bőr alatt is meg kell mosni. Igaz, csak 1mm,de ott is begyűlhet a hüvelyváladék. Illetve a csikló 2 oldalán a bőrt tisztára.

A kisajkak között elég 1 suhintás a vízzel. Oda semmi más nem kell. Szappan,tusfürdő főleg nem!

Az intim lemosókkal is óvatosan, sokan nem bírják használni.

Szerintem, ha kádban fürdesz, úgyis van valamennyi tusfürdő a vízben. Elég az. Külön ne tegyél oda semmit.

2020. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!