Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szükséges esemény utáni...

Szükséges esemény utáni tabletta? Lehet vény nélkül kapni? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szexeltünk a barátommal a mai nap folyamán, nem ment még el, de amikor kivette, lecsúszott róla a gumi és bennem maradt. Általában hónap 3. napján szokott megjönni, de a legutolsó valamiért 14-én kezdődött, nem tudom, ahhoz mérjem-e, mennyire valószínű a teherbeesés. Érdemes bevenni esemény utáni tablettát? Mit lehet tenni, ha nem tudok időben elmenni nőgyógyászhoz?

2019. nov. 3. 01:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kell eseményutáni tabletta. Vényköteles. Háziorvosi ügyelet fel tudja írni, feltéve, hogy az ügyeletes kolléga nem teljesen hülye. Saját háziorvosod is fel tudja írni hétfőn, továbbá gyakorlatilag bármilyen orvos.
2019. nov. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nőgyógyászhoz kellett mennem, ahol megvizsgalnak és írnak fel, esemény utáni. Azt a gyógyszertárban is kell váltanom, nagyon drága
2019. nov. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2! Oszt mit vizsgál akkor még a nőgyógyász?! 😀
2019. nov. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A nagyon drága relatív. 8000 forint.


A nőgyógyász meg ugyan fel tudja írni, de elsősorban nem az ő feladata.

2019. nov. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!