Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Biatorbágyon hol tudnék...

Biatorbágyon hol tudnék sürgősen esemény utáni tablettát felíratni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 3. 09:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Az ügyeletes kórház ügyeletes nőgyógyászatán
2019. nov. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha nincs ilyen?
2019. nov. 3. 09:52
 3/12 anonim ***** válasza:
De van, háziorvosi ügyeleten megmondják hol
2019. nov. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvosi ügyelet önmaga fel tudja írni! Ez egy orbitális baromság, hogy a 72 órás tablettához nőgyógyász kell! Nem! Bármilyen orvos felírhatja, én is írtam már háziorvosként! Tőlünk nyugaton vény nélkül kapható. Alapvetően ez egy tök biztonságos gyógyszer, tök jó kockázat-haszon aránnyal. Annyi van, hogy meg tudja kavarni a ciklust, de igazából a gyógyszerallergián meg a súlyos májelégtelen betegeken kívül nincs kontraindikációja. Beszedése után viszont két héttel terhességi tesztet kell csinálni, mert kb. 90 százalék a hatékonysága, tehát nem minden esetben ment meg a terhességtől.
2019. nov. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor az egészségházba mehetek ilyen problémával?
2019. nov. 3. 12:31
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen és siess mert a hatékonyság csökken az idő múlásával

Én pl megszívtam anno

2019. nov. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha ott van a háziorvosi ügyelet, akkor igen. :-) Ha meg a kolléga kötözködik (de ha nem 80 éves, akkor nem fog), akkor szólni kell neki, hogy nézze már meg Pharmindexben, mert igenis írhatja!
2019. nov. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elküldtek az ügyeletről, hogy nem lehet itt felíratni, csak Budapesten. Létezik?
2019. nov. 3. 16:48
 9/12 anonim ***** válasza:

mondtam, hogy csak az ügyeletes kórházban írják fel...

a háziorvos válaszolónak amúgy igaza van, fel kéne írják, de nem írják fel...

sose volt rá még szükségem, de minden ismerős, akinek kellett, az nem kapta meg, csak a nőgyógyásztól


lehet bejelentést tenni a betegjogi képviselőnél, ha elég panasz lesz, akkor talán változik valami

2019. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Létezik. Azt jelenti, hogy a kolléga egy marha, nem felírni szakmai hiba, csak jellemzően ki van öregedve és ki van égve a szakmánk. Hiba volt nem felírni. Akkor marad a nőgyógyász, vagy holnap a saját háziorvosod.
2019. nov. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!