Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért szúr a méhem?

Miért szúr a méhem?

Figyelt kérdés

Reggel elmentem pisilni, es akkor nagyon elkezdett szúrni a mehem közepén. Olyan szinten, hogy miután visszamentem a szobába és leültem fél óráig egyszerűen felállni sem tudtam. Olyan mintha egyszerre osszehuzodna es apró tűk szurkalnak. Azóta kicsit javult, de még mindig nagyon szúr. Ez mitől lehet? A menzeszemnek fél hónap múlva kene lennie, fiúval meg nem voltam együtt.

16/L


2019. nov. 3. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Pisilés közben szúrt? Nem érezted azt hogy fel vagy fázva?

Megeshet, hogy összeszedtél valami fertőzést, de ennyiből nem lehet biztosat mondani.

Ha félsz akkor menj el nőgyógyászhoz, ő tud neked majd biztosat mondani és inkább menj el többször amiatt mert nem vagy biztos valamiben, minthogy később baj legyen. Hidd el kedves lesz, nem te leszel az első 16 éves betege, naponta több ilyet lát, pontosabb diagnózist tud megállapítani, mint mi itt. (Sajnos én 13 évesen valószínűleg egy kutya kiállításos wc miatt szedtem össze egy kis fertőzést, megvizsgált a nőgyógyászom, kaptam rá gyógyszert és egy hét múlva nem volt semmi bajom)

2019. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet felfázástól is, de lehet valami fertőzés is. Az is lehet hogy semmi komoly de jobb félni mint megijedni, szóval ha még érzed, akkor nem árt elmenni egy nőgyógyászhoz, ő okosabbat fog mondani mint bármelyik válaszoló itt :)
2019. nov. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elviekben a meleg-sós fürdő segít vagy akár a meleg palack a pocakra..ha így sem enyhül akkor érdemes lehet orvoshoz is elmenni

Nekem pl. akkor szokott ilyen lenni mikor felvagyok fázva arra segítség lehet még a csipkebogyó

2019. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!