Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltak már ilyen jellegű...

Voltak már ilyen jellegű premenstruációs tüneteitek?

Figyelt kérdés
Mielőtt megjön már pár nappal és amíg erősebb a menstruációm olyan szinten érzékeny vagyok, hogy utólag magamra sem ismerek. Ilyenkor mindig gyereket akarok, rámtör a kapunyitási pánik és azt várom, mikor kéri már meg a barátom a kezem. Amint a menzeszem kb hatodik, utolsó napján vagyok, mintha minden elszállna. Olyankor jövök rá, hogy bakker én valójában még nem akarok gyereket és a gyűrűt sem olyan szinten várom. Nagyon rossz ez, mert mikor így beborulok az agyamba, végtelenül szomorú vagyok, piszkálom a barátom...és stb. Nagyon gáz utólag belegondolni, hogy akkor valóságos idióta vagyok. Most meg, mikor nincs még közel a Mikulás tök jól elvagyunk, kedves vagyok mindenkihez és nem gondolok semmi rosszra. Van valami gyógynövény, csepp, akármi, ami segítene ezen? Nem akarok sem veszekedni, sem azt, hogy ilyen sötét gondolataim legyenek, mert lelkileg nagyon nehéz.
2019. nov. 4. 08:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nervenpflege nevű tabletta.
2019. nov. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!