Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyenge menstruációs vérzés,...

Gyenge menstruációs vérzés, erős fájdalom?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, 5 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését, mert előbb megjött a rendszeres és rendes szedése mellett a megvonásos, stb.

Most november 5-én kellett megjönnie, azaz ma, viszont már tegnap, 4-én véreztem. Illetve halvány pirosas, folyás-szerű volt. Hajnalban arra keltem, hogy rettenetesen görcsölök, ami havonta párszor előfordul, de erős vérzésnél általában, most viszont még mindig olyan ma is a vérzés erőssége, mintha már a 4, napon lennék kb., nem az első kettőben. Kb. most 2-án voltunk együtt a barátommal, de vedekeztünk óvszerrel, mint mindig.

Mi lehet ez? Hormonzavar? Vagy normális ez néha? (Időnként kevesebb a mensim, de akkor nem görcsölök így?)

Koszonom a segitseget!



2019. nov. 5. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló elhagyásának ez a hátulütője. Jelenleg nekem (4 év folyamatos szedés után) elvileg hamarosan megint jelentkezni fog a menstruációm. Ilyenkor előfordul, hogy össze-vissza vérzel, ezen ne lepődj meg. Megkérdezhetem, hány évig szedted?
2019. nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos minsig elfelejtem, hogy ennek ahatasa meddig eltarthat :( csak 11 honapig, de kb. minden rossz mellekhatasa kijott rajtam...

Meg amugy eszembe jutott, hogy 5 honapka hagytam abba, utana az elso mensikor meg igauanol megvonasos volt, masik 3 alatt meg ittam a gyorgy tea noknek valo teakevereket, a jelenleg zajlo mensim elott pedig mar nem.

Emiatt is lehet, nem?

2019. nov. 5. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!