Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős barna folyás a menszesz...

Erős barna folyás a menszesz előtt?

Figyelt kérdés

A múlt havi menszeszem késett 7 hetet, most vagyok a ciklusom 19.napján és már a tegnap (18.napon) barna folyásom volt reggeltől estig, nagyon sötét barna, közepes folyás. Azt hittem hogy megfog jönni de nem, ma reggel ismét volt pár csepp, aztán most ismét közepes barna folyás. Most már lassan két napja tart. A mesim 7-9 nap múlva kellene jöjjön. Kicsit fáj a hasam mimt amikor megkell jönnnie, de semmi, nem rendes vér ez..

Mi lehet ez? Az utóbbi időkbe eleg sokat stresszeltem, ezert is gondolom hogy az előző mensim azért jözz 7 hettel később. Debez mi lehet?



2019. nov. 6. 14:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi 1 hetet késet***
2019. nov. 6. 14:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet progeszteron hiányra utal. Nem tudom, hány éves vagy. Simán lehet laborvizsgálatot kérni és ha ez az ok kiderül. Gyermekvállalásnál van jelentősége, mert ezt a hormonhiányt ilyenkor pótolni kell. Én Women's Creamet használok, szépen helyrehozta.
2019. nov. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
19 eves vagyok, sose ját rendesen a menszeszem kb 5-7 nap eltéressel jött meg mindig, de ilyen még nem volt.
2019. nov. 6. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!