Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacio alatti rosszullét?...

Menstruacio alatti rosszullét? Tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma jött meg a menstruaciom, mára is számoltam. Vérzés mennyisége a szokásos, illetve nem is gorcsoltem jobban a megszokottnál (reggel egy algoflex m elég volt, azóta nem gorcsolok). Viszont egész nap, főleg most délutántól nagyon rossz a kozerzetem, feszült vagyok, hányingerem van, gyengének érzem magam. Szerintetek mivel tudok ezen segíteni, hogy reggel tudjak menni dolgozni? Ilyen jellegű rossz közérzet nem szokott lenni. Kevés folyadékot iszok és mostanában kicsit sokat stresszelek is. Van valami otletetek?

Előre is nagyon köszönöm!



2019. nov. 6. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet az, hogy bujkál benned valami? Influenza pld, pláne most ebben a novemberhez nem méltó időjárásban. (?)
2019. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem.
2019. nov. 6. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!