Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció után 10 nappal...

Menstruáció után 10 nappal peteérés, normális ez?

Figyelt kérdés
4 év szedés után abbahagytam a fogamzásgátlót. Az utána következő menstruációm rendre, pontosan megjött. Viszont 10 nappal a menszesz elmúlása után éreztem az ovulációt. Normális ez ilyenkor? Köszönöm a választ!
2019. nov. 7. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

[link]


És szívesen.

2019. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Roppant hasznos volt a válaszod, piros kézzel honoráltam. -.-"
2019. nov. 7. 19:17
 3/7 Liz* ***** válasza:
66%
Nekem is kissé felborult a ciklus miután abbahagytam, én is 4 évig szedtem. A szervezetednek kell egy kis idő mire visszarázódik a régi kerékvágásba. Szerintem ez normális.
2019. nov. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Második válaszoló! Köszönöm szépen a választ, akkor megnyugodtam. :)
2019. nov. 8. 05:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy is normális, hiszen a peteérés a ciklus nagyjából közepén van, azaz a 14. nap körül (28 napos ciklusnál). Ha 5 napos menstruációval számolunk, akkor a 15. napodon volt az ovuláció, ami teljesen természetes.
2019. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Liz* ***** válasza:
47%
És azt megkérdezhetem, hogy ugyan mi hülyeséget mondtam, hogy így le lettem pontozva? 🤔
2019. nov. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves Liz! Ezt Neked készítettem:


[link]


(remélem megjeleníti)

2019. nov. 9. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!