Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holgytarsaim, veletek is...

Holgytarsaim, veletek is fordult mar elo ilyen?

Figyelt kérdés

Elmultam 40. Nem vagyok terhes, soha nem is voltam. Evek ota elofordulo, nem is igazan problema, csak kenyelmetlenseg, hogy a bimboim valadekoznak. Az osszes feher melltartom belsejeben foltok jelennek meg, amit semmilyen mosasi trukk nem szed ki. Veszek egy uj feher cickotartot, es par het/1 honap hasznalat utan azt veszem eszre, hogy azon is van 'tejfolt'.

Massal is elo szokott ilyen fordulni?

Anyukamat es baratnomet kerdeztem, ok sose hallottak ilyenrol, veluk sose fordult elo ilyen (kiveve anyut, terhesseg/szoptatas alatt).


Ugye attol ez meg normalis?


2019. nov. 7. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A hormonjaiddal lehet valami gikszer szerintem. Nem igazán hallottam még én sem ilyenről.
2019. nov. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha "Evek ota elofordulo problema", akkor miért nem kérdezted meg még a nögyógyászodat??? Ez ugyanis lehet komoly dolog is!
2019. nov. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Lehet az is hogy nincs vele gond, de akar rák jele is lehet. Tehát elég szeles a skala. Ebbol mintat kell vetetni, csak ugy tudod meg, nőgyógyászaton. En nem játszanék vele.
2019. nov. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem erzem amikor folyik, nem latom csak annyi jelet, hogy a feher melltarto foltos marad es eddig eszembe sem jutott megkerdezni, de legkozelebb mindenkepp szoba hozom a dokinal.


Koszonom a valaszokat!

2019. nov. 7. 19:17
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

Istenem ennyi idiótaságot... Jó, magyarázd meg hogyan okoz a rák váladékot, úgy, hogy nincs fekély!


Kedves kérdező, nagy eséllyel kicsit emellett a prolaktin szinted, ez okoz tejcsorgást. Viszont valóban érdemes orvoshoz fordulni vele.

2019. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Ráadásul mi a túróból akarsz mintát vetetni? A beszáradt váladékból?
2019. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Magas lehet a prolaktin szinted. Ez a hormon szabályozza a tejtermelést.

Mintát max egy vérvétel formájában fognak tőled venni, és megnyomogatja a doki a melleid. Menj nőgyógyászhoz, de endokrinológushoz is!

2019. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az en mamanak megnyomkodtak es a kifolyt váladékot küldték el vizsgalatra. Szoval nem kitaláltam. ;)
2019. nov. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!