Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi (milyen fertőzés) lehet a...

Mi (milyen fertőzés) lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nyár óta vissza-visszatérően voltak fertőzés tüneteim(égő érzés együttlét után, viszkető érzés ami napközben random rám tört, fájdalom stb).

Hozzáteszem használok nuvaring gyűrűt már picit több mint 1 éve de eddig nem volt panasz vele, de erre fogtam hogy mivan ha ez okozza.

Elmentem orvoshoz és a kenetből az jött ki hogy vegyes baktériumok vannak bennem, így kaptam az orvostól arra való kúpot amit 2 hétig alkalmaztam(igaz soser tudtam olyan durván mélyre feltolni szóval nem tudom hogy ez baj volt-e?), de direkt nem voltunk együtt meg nem mentem fürdőbe meg ilyesmi hogy tutira hasson.

Miután először együtt voltunk nem éreztem az együttlét közbeni fájdalmat, de másodjára éreztem a hüvelyem elején szintén illetve picit megint érzem a viszketést..

Kicsit aggaszt ez a dolog.

Az orvost kérdeztem hogy a páromnak nem kell-e kezelnie magát de mondta hogy ez nem olyan hogy kellene neki. De mivan ha megint ő fertőzött vissza? Ő hova tud menni ilyenkor megvizsgáltatni magát?


Lehet hogy a kúpnak nem sierült kiirtania a bacikat? Csak mert a használata alatt nem éreztem semmi negatív tünetet, csak most azután hogy ismét együtt voltunk- igaz enyhébben éreztem jóval mint a kezelés előtt. Bár most nemsokára megjön megvárom hogy az is kitisztítson.


Szerintetek mi lehet a gond?

25L


2019. nov. 9. 12:35
 1/1 gömbicica ***** válasza:

én a lelki oldalt probálnám ki körbejárni.

ugyan azzal a partnerrel vagy azóta is?

mennyire akarod ezt az együttlétet akkor és ott.

nincs-e benned ellenérzés partnerrel, vagy magával az együttléttel kapcsolatban

nem félsz-e egy esetleges terhességtől. dacára a gyürünek.


megjegyzem ez egy hormonokkal átitatott cucc, aminek a hátrányáról már lehetett olvasni régebben is.



".....A fogamzásgátló eszközben található hormon a méhnyak belsejét borító váladékréteget is megvastagítja, amely hatására a sperma nehezebben tud bejutni a méhbe, így az esetlegesen kiszakadt petesejttel nem tud találkozni. A hüvelygyűrűben található hormonok hatással vannak a méhfalra is oly módon, hogy nehezítik az esetlegesen megtermékenyített petesejt számára a beágyazódást...."


ha egyik sem, akkor keress másik nőgyógyászt.


régen sem volt egyszerü a védekezés, de a hormonok mesterséges tolása a szervezet számára, soha! nem lesz előnyös :( :(


Én lehet, hogy megkockáztatnék inkább egy óvszeres periódust, vagy a naptárat, vagy bármi természetesebb dolgot. Igaz igy nincs meg a szexuális szabadság, ami esetlegesen illuzióromboló lehet. Milyen az már, hogy együtt vagyunk, és ooooo ne haragudj, de most inkább fejezzük be, mert.


A másik az, hogy nagyon szemét dolog kizárólag a nőkre rátestálni azt a feladatot.

Egy férfinak sem jut eszébe, hogy vajon ez a rengeteg hormontartalmu xar,

amit meg ugye visszapisilunk a folyóvizekbe, és visszaisszuk!!! -rengeteg gyógyszermaradvány megy az élővizekbe persze ezen kivül is, de a halak életét pl. tönkreteszi. Vannak ahol a nemi kettéválás megszünt az egyedekben a viz magas hormontartalma (mi francot kéne egyébként keressen emberi hormon a halak életterében?)

egy nőnek a későbbiekben mennyi egészségügyi problémát is képes okozni!!!!

Bár nem hinném hogy ezen problélmáznának adott esetben. Sarkon fordulnak, aztán találnak mást, és megint mást :(


persze kivételek mindig vannak!


Jó egészséget kivánok Neked, és boldog párkapcsolatot!!!


ha végképp nem jutsz dülőre, keress másik orvost!

2019. nov. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!