Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek miben más a...

Szerintetek miben más a férfiak nevelése vagy a társadalmi elvárás feléjük, hogy ők nem szemérmesek egymás előtt?

Figyelt kérdés
Nőként el nem tudnám képzelni, hogy más nők mellett pisiljek mondjuk. Az öltözőben szintén nem szokás nőként pucéran mászkálni, pedig csak azonos neműek vagyunk bent.
2019. nov. 9. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nőként sosem értettem ezt a mentalitást. Engem se a meztelenkedés nem zavar, se az egymád mellett pisilés. De nem vagyunk egyformák. A férjem meg más férfi előtt nem pisil.
2019. nov. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A felvetésed szerintem nem állja meg a helyét.

Pl. nők sokkal gyakrabban csókolóznak egymással, fogdossák egymást, mint a férfiak. konkrétan együtt járnak wcre, ahol hallgatják ahogy a másik csorgat a wcbe, közben beszélgetnek, hogy a szőrtelenitéstől kinek hol viszket.

ilyeneket férfiak nem csinálnak.

a piszoár használata egyáltalán nem intim. Egyrészt mindenkin van nadrág. Épp csak előveszi az ember. Másrészt mindenki szigoruan, mereven maga elé néz, amennyiben nem akar egy monoklival a szeme alatt távozni.

Az öltözőben általában csak a dilis öregek járnak egy szál lőcsben. Kulturált férfi törölközőt használ. Más a helyzet pl. egy focicsapatnál, ők ismerik egymást közelről, nagy a bizalom.

Tehát alapvetően rosszul látod a dolgokat.

2019. nov. 11. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még egy dolog. Egy időben bejárásom volt takaritás ellenőrzés miatt női és férfi wcbe is.

Na most olyan undorito, budos, trehanysagot egyetlen ferfi wcben sem lattam, mint a noiben.

Veres betet a kuka mellett, tampon a wc mellett, SOHA nem takaritjak le a fost a wc cseszerol a kefevel. SOHA. nem nyul hozza. ertem en hogy nem guszta, de pl. a ferfi wcben szinte mindig le volt takaritva. persze ott is volt, hogy korbe volt hugyozva, nem volt lehuzva, de a noi egyszeruen 10bol 10szer otvar, undorito volt, a ferfi meg 10bol 4szer.


Megint csak nem azt tamasztja ala, hogy a ferfiak kevesbe szemermesek.


Amirol te beszelsz, az inkabb az ellenkezo nem elott van. Altalaban egy ferfi kevesbe szegyelli magat egy no elott pl. egy kapcsolatban, mint egy no egy ferfi elott. Ha egy ferfi lefektet egy lanyt nem igazan aggodik azon, hogy most a lany szamara vajon mennyire szexi a pocakja, vagy mennyire ciki, inkabb beteszi neki. Lanyok ezen jobban stresszelnek (ertelmetlenul)

Az elmult par szaz evre vezetheto vissza a dolog amugy, regen nem ulhettek a nok ferfiakkal egy asztalhoz, nem vallalhattak a velemenyuket, nem elhettek kirivo eletet, ha menstrualtak asztalhoz sem ulhettek.

Erre vezetheto vissza, hogy ferfi a no elott kevesbe szegyellos, mint no a ferfi elott.


Viszont azonos nemuek kozott ez szerintem eppen forditva van.

2019. nov. 11. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!