Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez felfázás?

Mi lehet ez felfázás?

Figyelt kérdés

4 napja elkezdett szúrni/görcsölni a bal petefészkemnél amikor dolgoztam ez azóta is tart nem mondom hogy fájdalmas csak zavar, tegnap pl csak görcsölt a hasam alja ma pedig megint nyomó érzést érzek a bal petefészkemnél, és görcsöl a hasam alja de gyengébben mintha a mensim meglenne de a jobb oldalon is éreztem a nyomást bár alig. ha cisztám lenne az nyílván csak 1 helyen fájna nem ?

a menstruációm rendszertelen, októberben 5 nappal előbb jött meg ilyen még soha nem volt mindig inkább 2-3 napokat késik , természetesen nem feküdtem le senkivel így terhes biztos nem vagyok. vagy ez óvulációs időszak lehet ? 6 nap múlva kellene megjönnie, a folyásom is több most de menstruáció előtt általában mindig, más panaszom nincs.

hétfőn felhívok egy nőgyógyászt addig is tudna valaki adni tanácsot? kicsit félek most


24/L


2019. nov. 9. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Kapható "tea felázásra" gyorgyteahu tól, de már zárva van.
2019. nov. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!