Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovulációs fájdalom lehet?...

Ovulációs fájdalom lehet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Pár napja fáj a jobb petefészkem. Legalábbis szerintem az, nem hiszem, hogy a vakbelem lenne, meg amennyit tudok a vakbélgyulladásról az kicsit máshogy nézne ki.

Néha az egész alhasam fáj, pont középidőben vagyok, de ilyen még sose volt.

Előfordult, hogy éreztem pár óráig valamelyik oldalon a petefészkeim egyikét, de ennyi ideig sosem húzódott még el.

Nincs lázam, van étvágyam, alapvetően nem rossz a kedvem, nem fájdalmas a vizelés, ürítés, csak érzem ezt a szúrkáló, néha tompa érzést az alhasam környékén.

Péntek este átkúszott a derekamhoz is a fájdalom...

Mitől lehet? Valakinek volt már ilyen vagy ehhez hasonló?



2019. nov. 10. 21:58
 1/2 anonim válasza:
Igen, lehet. Nekem is majdnem minden ovulációkor fáj, szúr az alhasam, ezt bővebb folyás is kíséri.
2019. nov. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is egész este fàj a jobb petefészkem. Néhàny óràja csintam ovi tesztet, ami pozitìv lett. :)

Legközelebb tesztelt Te is!

2019. nov. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!