Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik, hogy pattanás kb.2-3...

Létezik, hogy pattanás kb.2-3 évig is jelen van?

Figyelt kérdés
Hatul a fulem mogott a hajtovemnel 2 eve talaltam egy csomot.. Nem tudtam mi az mert nem fajt. Nyirokcsomora tippeltem. Elmentem orvoshoz, hogx meg van nagyobbodva, o nem latott semmit pedig hat ott van.. Na ezutan elmentem privat uh-ra, hogy kideruljon mi az. De ahogx neztem a leletem a fulem alatti nyirokcsomot neztek es a nyakam. Ezt a bucit nem.. Par napra ra kicsit sebes volt a teteje. Gondoltam akkor biztos valami pattanas fele. Aztan telt. Mult az ido ott maradt a buci de. Nem nott, nem fajt. Most megint nott es megint sebes a teteje. Lehet azert mert piszkalom, nemtudom... De nemtudom ez pattanas e mert az 2 evig is megmaradhat? Kinyomni nem lehet. Felek, hogy nyirokcsomo.. En mar limfomat is bekepzeltem magamnak. Hogyan tudhatnameg, hogy mi ez?
2019. nov. 11. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Leírtakból nem teljesen egyértelmű, de a férjemnek hasonló volt. Fültőmirigy daganat volt. Fül-orr-gégészeten vették észre egy gócvizsgálat során. Gondot nem okozott. Vettek belőle mintát, ahol azt mondták jóindulatú. Problémamentesen műtötték. Az azt követő szövettanból kiderült, hogy kevert tumor volt. Ennek 7 éve. Azóta semmi.

Én fül-orr-gégészeten próbálkoznék a helyedben megnézetni.

2019. nov. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A fultomirigy az nem az arc feloli oldalon van? Nem irtam egyertelmuen, nekem ez a dudor hatul a hajtovemnel van. Vagy ezba fultomirigy? Egyebkent voltam ful orr gegeszeten meg 2 eve mert azt hittem a fulem miatt nagyobbodott meg.. es a doki azt mondta ha ez nyirokcsomo, akkor a hajas fejborhozbtartozik mar.
2019. nov. 11. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!