Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek egy így "normális"...

Szerintetek egy így "normális"? Női gondok

Figyelt kérdés

Szóval röviden a történet, múlt hónapban azaz októberben kimaradt a mentsruációm, szeptemberben megvolt rendesen, minden oké volt, tehát októberben kimaradt, most pénteken elkezdetem vérezgetni amit még mindig tart, betétet használok, és elég minimálisan vérezgetek a betétbe, de wc-zéskor a Wc papír az mindig tiszta élénk színű vér, szóval az nem csak kicsit, hanem rendesen úszik a vérbe, de a betétbe minimális mennyiség van, a hasam ugyanúgy fáj mint mikor megszokott lenni, és ugye ez már a 3-4. nap ezis rendben van,mert olyan 5-6 napig szokott tartani.. Terhességet én ki zárnám mert a szeptemberi mensi óta nem volt szex.

Szóval szerintetek lehet hogy csak azért van most kevés, mert kell idő míg vissza áll a "rendszer" ? Valaki volt már így?


Ui: kioktatást nem kérek, kértem időpontot a nőgyógyászhoz, de csak december közepére kaptam.



2019. nov. 11. 09:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt ki hagytam hogy 20 éves vagyok. Illetve hogy 28-30-32-34-36 napokra szokott megjönni ha az elmúlt egy évet nézem, de talán legtöbbször 30-32 napra jött meg. Illetve tavaly is volt egy ilyen hónapom hogy kimaradt. De utána minden oké volt.
2019. nov. 11. 09:40
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha pl szeptemberben beköltöztél a koliba, vagy akkor szakítottatok, vagy bármi más nagyobb változás volt az életedben, mondjuk fogyózni kezdtél, akkor ez tipikusnak mondható.
2019. nov. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Csinálj egy terhességi tesztet!
2019. nov. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló.. Hát végülis csinálhatok.. de elég valószínűtlen hogy augusztusban terhes lettem.. akkor szeptemberbe nem jött volna meg.. illetve most sem.. plusz akkor már 3 hónapos terhes lennék és annak csak lenne valami jele, és a mensin kívül más panaszom nincsen
2019. nov. 11. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:

3 as dehogy terhes! Szerintem is felesleges a teszt.

Viszont ez az összevissza ciklus sosem jó. Ha a dokihoz elmész ott kiderül.

2019. nov. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!