Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kisebb korom óta tartó hüvelyi...

Kisebb korom óta tartó hüvelyi fertőzés miatt szenvedek, és nagyon félek. Valaki volt/van ilyem helyzetben?

Figyelt kérdés

Tehát, kisebb korom óta szenvedek ilyen fertőzésben. Jártam nőgyógyászokhoz, az egyik azt mondta hogy gombás fertőzésem van, ennek megfelelően a felírt gyógyszereket kiváltottam, és el is használtam mindet. A másik orvos azt mondta hogy bakteriális fertőzésem van, szintén ennek megfelelően használtam el a gyógyszereket. Canesten kúptól kezdve a Gyno Pevaryl kúpig, és még sorolhatnám, nem múlt el semmi. A páromat is kezeltük, ugyan úgy ahogy engem is.

Nagyon nagyon félek és kétségbe vagyok esve, hogy a hosszantsrtó fertőzéseim miatt a későbbiekben nem tudok majd teherbe esni esetleg. Valaki aki ilyen cipőben jár?!

Egyébként készülök egy magánnőgyógyászhoz is, a jövő hónapban, remélem véget vethetek ennek az egésznek.



2019. nov. 11. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A magánnőgyógyász az jó ötlet, nekem is ott sikerült megszabadulni egy fertőzéstől kb. 3 éve és azóta sincs gond. Pedig előtte is tisztálkodtam rendesen, nem ültem le idegen helyen a wc-re stb.

Alapból amíg nem mentem el a magánorvoshoz mindig csak kaptam egy krémet vagy egy kúpot és ennyi volt, aztán mindig mehettem vissza hogy hát nem múlt el..

Aztán ott ahol most vagyok kaptam kúpot is meg szájon át bevehető tablettát is mert a szervezetből is ki kellett 'írtani' nem csak az adott területről, meg persze a barátom is kapott krémet is meg tablettát is. Azóta minden oké :) Lehet nálad is ez a gond hogy nem megfelelően van kezelve.

Létezik erre egy diéta is amúgy. Én nem teljesen tartottam, csak azt a részét hogy amikor lehet kerülni kell az édességet, cukros dolgokat mert az is táplálja gombát pl.

Candida diéta asszem az a neve.

2019. nov. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kenettenyésztés volt? Mik a tünetek? Mióta?
2019. nov. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Budapesten van egy nőgyógyász aki kifejezetten erre van specializálódva. Más miatt szerintem nem is fogad csak az ilyen visszatérő fertőzések, gomba, akármik miatt.
2019. nov. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Candida diéta segít rajta. Sajnos a candidát nagyon ritka esetben mutatja ki a kenet... Énis igy jártam, nemrég kezdtem bele a diétába, és már most javult a helyzet.
2019. nov. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs mehszajsebed? Attól mindig újra kiújulnak ezek a nyavajak.
2019. nov. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En is 15 eves korom ota kuzkodok vele panik rohamom van ami huvelyi szerintem a vilagon masnak ilyen nincs nem tudom maskepp elmagyarazni...minden orvosnal voltam mar de nem segit semmilyen gyogyszer
2020. szept. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!