Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Quamatel Mini és Coldrex...

Quamatel Mini és Coldrex Maxgrip hatással van egymásra?

Figyelt kérdés

Meg vagyok fázva, a coldrex beválik nálam, azonban gyomorrontás és sav miatt ugy döntöttem egy Quamatelt beveszek ebéd közben. A coldrexet 4 órás szüneteket betartva reggeli, ebéd és vacsi után terveztem inni, ebéd után azonban nem mertem, nehogy hatással legyen a kettő egymásra.


Elolvastam a betegtájékoztatót, és csak annyit találtam, hogy coldrex nem ajánlott gyomorproblémákat kezelő gyógyszerrel egyidejűleg alkalmazni, azonban a felsorolt hatóanyagok egyike sem az, ami a Quamatelnek. Nem ittam meg még a forró italt, várok megerősítésre aki esetleg biztosabban tudja hogy nem e zavarja egymást a kettő kérem segítsen :)

Köszi



2019. nov. 11. 15:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!