Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig fog tartani a menstruác...

Meddig fog tartani a menstruációm ezeket figyelembe véve? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 hónapban nem menstruáltam, mert elfelejtettem két egymást követő levélben is bevenni a harmadik héten egy bogyót. Tegnap barnáztam, ma már meg is jött, pedig eddig mindig a 7. placebo tablettás napomon jött meg. Most ugyanúgy 4-5 napig fog tartani, attól függetlenül, hogy 2 hónapja nem menstruáltam vagy tovább fog?

2019. nov. 11. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani. Vagy hosszabb lesz, vagy nem.
2019. nov. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy ugye a fogamzásgátló “leépíti” úgymond a méhnyálkahártyát. Így ebből kifolyólag gondolom azt, hogy kevesebb jönne, viszont amiatt, hogy 2 hónapja nem volt vérzésem, így meg azt, hogy több
2019. nov. 11. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz ilyentől több, nem befolyásolja. Attól függ csak, hogy mennyi szünetet tartasz. Ha nem tartasz szünetet, akkor nem fogsz menstruálni, ha tartasz, akkor meg igen.
2019. nov. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat most tartom a szunetet. Es megvan mar harmadik napja. Eleg eros az elozoekhez kepest. Van ra esely, hogy pentekre elmuljon? Hetfon eleg keves volt, tegnap eleg sok jott ma reggel is
2019. nov. 13. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!