Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Plazmaadás közben történő...

Plazmaadás közben történő incidens, valaki hasonló? Sos

Figyelt kérdés
Plazma adás közben mikor szúrták a vénám a tű elakadt a vénámban egy állítólagos csomó miatt, amely addig nem volt ott. Azt mondták ez semmi féle egészségügyi problémát nem takar, a későbbiekben majd egy másik vénát kell szúrni. Ezt egy ottani ‘ápolónő’ ‘mondta ( vagy pontosan nem tudom milyen státuszt töltött be ott a hölgy). Sajnos a doktór már nem volt bent mikor végeztem. Vélemény?Továbba ezen a vénán keresztül folyt le a plazmám, szóval a vér és a plazma átfolyt ezen a csomón. Valaki hasonló helyzet? Kell ezen aggódjak?
2019. nov. 11. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha plazmadás simán lement és utána sem volt gond, akkor minden rendben.
2019. nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért nem ártana megnézetni egy "szakemberrel", mert lehet, hogy hegszövet (ha többször szúrt helyen próbálkoztak), de az is lehet, hogy mellészúrt az asszisztens (izomba szúrt vagy átszúrta a vénát és úgy ment izomba a tű). Szabály szerint a felügyelő orvosnak jelen kellett volna lennie. Kérdés, hogy készült-e írásos jegyzőkönyv az incidensről.
2019. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem említettek ilyes féle incidenst.. Azt mondták nem lesz probléma, és hogy talán majd összehúzodik. Lehet ennek valami kovetkezmenye?
2019. nov. 11. 20:31
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
34%

Nem tudom ez mi volt, de azért ne haragudj, a doki nincs ott végig? Akármi történhet ami miatt ott kell lennie.

Ja persze, nem jelent semmilyen eü kockázatot nekik.....

Nem tudom mennyit kapsz érte, de nem biztos, hogy megéri.

2019. nov. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!