Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet késleltetni a menstruáci...

Lehet késleltetni a menstruációt? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Egy közeli barátom születésnapja alkalmából házibulit tart és nekem pont akkorra jönne meg, ami eléggé kellemetlen, mert emiatt nem érezném jól magam és szoronganék az esetleges kellemetlenségek miatt. Rákerestem Google-n, de semmi konkrét bevállt praktikát nem találtam. Jó lenne ha valaki, aki esetleg próbálkozott ilyesmivel és bevállt neki adna tanácsot, hogy mit és hogyan kellene tennem

2019. nov. 12. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Szex. 9-10 hónapig kimarad tőle!
2019. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Max ha gyógyszert iratsz.
2019. nov. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
fogamzásgátló tud ilyet, beszélj a nőgyógyászoddal
2019. nov. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem használsz tampont?
2019. nov. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

A fogamzásgátló tabletta megoldja ezt a problémát.

Más megoldás nincs.

Neked kell alkalmazkodni a menstruációdhoz, nem pedig fordítva.

2019. nov. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vegyél intim kelyhet. Környezetbarátabb is, hosszútávon olcsóbb, és fél napig el is feledkezhetsz a mensidről, mert nem fog átázni, csak arra kell figyelni hogy jól tedd fel, próbálkozz vele előtte, mielőtt elindulsz, hogy nehogy szivárogjon. Ha megtelik a kehely meg kiöntöd, kitörlöd törlőkendővel vagy kiöblíted és visszateszed.

Plusz vegyél be egy görcsoldót, fájdalomcsillapítót, amit szoktál, ha fáj. Észre se veszed hogy megvan :)

2019. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!