Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehet? (Fájdalmas szex)

Csingilingg84 kérdése:

Ez mitől lehet? (Fájdalmas szex)

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy múlt héten vesztettem el a szüzességemet, nagyon fájt, véreztem is (még másnap is kicsikét), gondoltam, hogy persze, biztos senkinek sem kellemes érzés. Azt hozzátenném, hogy rendesen fel volt izgulva, kívántam is, nem ez volt a gond.

Tegnap megint szerettünk volna szerelmeskedni, de egyszerüen nem ment. A barátom azt mondta, hogy érzi, hogy görcsben vannak a lábaim és a hüvelyem is. Ha ujjazott, az is fájt, de nem annyira, mint amikor megpróbált behatolni. Kérdeztem, hogy nem vagyok-e túlságosan száraz, azt mondta "tocsogsz...", azt is mondta, hogy elég tág is voltam (két ujja is befért - az is fájt persze, de nem annyira volt kibírhatatlan). Próbáltuk úgyis, hogy az ujja után egyből behatolni, de "teljes vágányzár"..., olyan mintha kilökné őt a szervezetem... egyszer-egyszer sikerült valahogyan bejutnia, annyira fájt, hogy sírtam, hogy vegye ki, mert szétszakadok...:(

Szerintetek ez mitől lehet? Nagyon kivagyok, és félek is..



2019. nov. 13. 11:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Az kimaradt bocsánat, hogy tegnap megint véreztem..
2019. nov. 13. 11:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem látogasd meg a nőgyógyászodat.
2019. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nőgyógyászhoz,de szinte biztos vagyok benne,hogy ennek pszichés oka van.
2019. nov. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A barátod meg egy bunkó, nem ér a nőkhöz. Neked meg, érthetően, nincsen tapasztalatod.
2019. nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom attól, hogy ez volt az első élményed: "nagyon fájt, véreztem is"

Most meg már tudat alatt sem akarod, hisz az első sem volt kellemes....

De azért egy nőgyógyászati látogatást megér a dolog, lehet, hogy a szokásosnál erősebb a szűzhártyád és egy kis bemetszés segítene. De ha pszichés oka van, azon az orvos nem fog tudni segíteni.

2019. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, hüvelygyulladásom van, a doki azt mondta, nagy valószínűség szerint emiatt van, majd ég vissza kell mennem.
2019. nov. 22. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!