Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyugtato es fogamzasgatlo...

Nyugtato es fogamzasgatlo miatt barnazas?

Figyelt kérdés

Evek ota dienille-t szedek. A haziorvos felirt 2x1 szem Medazep. am teva 10mg tablettat. Nem szedem rendszeresen, csak mikor tortenik valami es ideges vagyok, nem birok lenyugodni. Olyankor 2szem egyszerre hat. Kevesebb annyira nem. Nem regota szedem, plane nem nagyobb mertekben. Az 50szembol kb 10 hianyzik. Viszont tegnap is es ma is barnas-veres foltot talaltam a bugyin. Illetve volt atlatszo nyalkas valadek is vagy nem is tudom minek nevezzem, ami szinten kis vert is tartalmazott. Betegseget kizarnam, nem volt mar egy ideje partnerem es szurovizsgalaton is voltam nem reg. Viszont nem tudom lehetseges-e hogy a gyogyszer miatt van. Mas okot nem igazan tudok elkepzelni. Talan tul nagy dozisban szedem?

Betegtajekoztatoban ez all: Együttes alkalmazás során módosulhat a gyógyszerek hatása, például: nyugtatók, depresszió elleni szerek, altatók, fájdalomcsillapítók, allergia elleni készítmények, izomlazítók, cimetidin, diszulfiram, omeprazol, teofillin, levodopa, fenitoin, fenobarbital hatóanyagú gyógyszerek, vérnyomáscsökkentők, véralvadásra ható gyógyszerek, cukorbetegség elleni gyógyszerek, fogamzásgátló tabletták esetén.


2019. nov. 13. 18:47
 1/1 anonim válasza:
Kérdezd meg a dokit.
2019. nov. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!