Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet a menstruacios...

Hogyan lehet a menstruacios rosszullétet és fájdalmat enyhíteni?

Figyelt kérdés
Minden alkalomkor szörnyű fájdalom gyotor és ezenfelül hányingerem és hasmenesem is van. Ilyenkor nem tudok megmozdulni sem, csak feküdni az ágyban. Fogamzasgatlot nem szedhetek. Már 8 éve van meg és meg mindig elviselhetetlen. Több orvosnál is jártam már, de egyik se tudta kideríteni a problémát és ha kaptam rá gyógyszert akkor is max 1-2 hónapig volt jobb a helyzet. Segítsetek kérlek, mert nagyon kétségbe vagyok esve 🙁

2019. nov. 15. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
endometriózist kizárták?
2019. nov. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez a helyzet, nem vagy vele egyedül.

Én amikor érzem hogy megjön és kezd fájni a hasam akkor Flectort iszok. Az segít, persze van amikor nem. Akkor csak kinlódok, sajnos.

2019. nov. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, az endometriozist kizárták. 🙂


Én sajnos csak nospat szedhetek, mert a többitől minden bajom van. Amikor beveszem jobb egy kicsit, de meg úgy is elég rossz. Nem annyira hatékony sajnos 😓

2019. nov. 15. 12:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a meleg fürdőzést vagy tegyél egy vászonba főtt krumplit és azzal melegitsd a görcsölő részeket ezt az anyák is használják szülés után.

Amúgy hormonvizsgálat volt?

2019. nov. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Melegítő párnát szoktam használni 😇 volt, de nem találtak semmi bajt
2019. nov. 15. 14:18
 6/6 GucMuc válasza:
Nekem az akupunktúra segített. Pesten dr. Hamvas Szilárdot tudod javasolni.
2019. nov. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!